5 powodów, dla których warto wykupić pakiet w centrum medycznym

0
2129

Alternatywą dla państwowej służby zdrowia, w której terminy wizyt u specjalistów są bardzo odległe oraz dla prywatnych wizyt, które w przypadku przeciągającej się rehabilitacji lub fizjoterapii, wychodzą bardzo drogo, są pakiety w prywatnym centrum medycznym.

5 powodów, dla których warto wykupić pakiet w prywatnym centrum medycznym

Gwarancja terminu

Prywatne centrum medyczne daje gwarancję krótkiego terminu oczekiwania na wizytę u specjalisty, jeśli planowane wizyty są zarezerwowane, pacjentowi przysługują dodatkowe wizyty. Nawet w weekend możemy uzyskać pomoc, udając się do szpitala prywatnego centrum medycznego, gdzie dyżur ma pediatra, chirurg i chirurg dziecięcy. Co prawda wtedy musimy czekać w kolejce, ale odbywa się to w miłej atmosferze, pacjent pobiera numerek i czeka na skórzanej kanapie. Dla dzieci przewidziany jest kącik z zabawkami i telewizorem. Do specjalisty na planową wizytę dostaniemy się szybko, kontaktując się przez infolinię, a także rezerwując wizyty online.

Miła obsługa i bezstresowe rezerwacja, szybka pomoc w nagłych przypadkach

Warto zwrócić uwagę, że obsługa jest miła, fachowa i kompetentna. Zawsze możemy też porozmawiać z lekarzem dyżurnym telefonicznie, który na przykład zadecyduje, czy jest wskazanie, by jechać z dzieckiem do szpitala. Na co dzień funkcjonuje prywatna przychodnia lekarska, w której odbywają się planowe wizyty, ale pacjent może też skorzystać ze specjalnej linii dla nagłych przypadków i wezwać karetkę pogotowia z pakietu medycznego. Karetki są nowoczesne i przewożą pacjenta do państwowego szpitala lub prywatnego, jeśli tam też ma pakiet.

Stała opłata, niezależnie od liczby wizyt

Pakiet obejmuje szeroki wachlarz usług: wizyty domowe, wizyty u specjalistów takich jak: pediatra, ortopeda, ginekolog, badanie takie jak: usg, rtg, ktg, pobieranie krwi i badanie moczu. W przypadku przeciągającego się leczenia, jak fizjoterapia, rehabilitacja kręgosłupa możemy zaplanować wydatek i szybko wrócić do zdrowia, robiąc postępy i wracając do funkcjonowania w pełni sił. Istnieje też możliwość wykupienia pakietu na czas porodu: cesarskiego cięcia na życzenie z jednoosobową salą poporodową, bez stresu, że ciężarna nie zostanie przyjęta lub będzie rodzić na korytarzu czy leżeć w zatłoczonej sali po porodzie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]