Jak poznać, że facetowi nie zależy? 16 ostrzegawczych zachowań

0
28010
Jak poznać, że facetowi nie zależy? 16 ostrzegawczych zachowań

Szczęśliwe życie kobiety to także bycie w relacji z tym właściwym mężczyznom, który da nam tyle samo, ile my mu damy. Związek to dwie osoby, które powinny – przynajmniej statystycznie – być po równi w niego zaangażowane. Tylko nie zawsze każda z przedstawicielek płci pięknej ma pewność czy oby na pewno facetowi, z którym jest zależy na tej relacji. Jak to sprawdzić? Na co zwrócić uwagę? Jakie sygnały powiedzą nam, że trzeba zabierać się z tego związku? Oto 16 ostrzegawczych zachowań, które mówią wyraźnie – to nie jest ktoś komu zależy na tobie!

Zastanawiacie się czy istnieje jakiś zestaw sygnałów dymnych mówiących nam, że to nie ten mężczyzna lub nasz czas przeminął? Chciałyście dowiedzieć się, jak poznać, że facetowi nie zależy? Wbrew pozorom to żadna czarna magia. Wystarczy obserwować mężczyznę, aby poznać prawdę.

Przedstawiamy 16 ostrzegawczych zachować, które mówią wyraźnie, że twojemu facetowi już nie zależy:

 1. Twój facet składa jakąś obietnicę i się z niej nie wywiązuje. Np. proponuje wspólny weekend po czym nagle mówi, że nigdzie nie jedziecie.
 2. Fakty są takie, że nie stara się utrzymać z Tobą regularnego kontaktu. Nie zależy mu na tym, aby stale Cię widzieć, słyszeć i z tobą przebywać.  
 3. Kiedy podsumujesz jego zachowanie wychodzi, że w ogóle Ciebie nie słucha, nie zwraca uwagi na to, co do niego mówisz oraz zupełnie nie potrafi powiedzieć, co do niego powiedziałaś.
 4. Okazuje wielkie zdziwienie, że niby miał się z Tobą na coś umówić, i że niby sam z siebie miał Ci coś obiecać.
 5. Wyłącznie Ty jesteś stroną inicjującą wszelki kontakt oraz jedyną stroną, którą zależy na zaplanowaniu wspólnego czasu.
 6. Nie prawi Ci już komplementów. Kiedy ostatni raz taki słyszałaś?
 7. Notorycznie ukraca czas waszych wspólnych spotkań. Nieustannie słyszysz: „muszę już iść” czy „praca”.
 8. Wymiguje się od płacenia za Ciebie.
 9. Jak ognia unika kontaktu wzrokowego, a jego głos jest oschły i zimny.
 10. Przestał być opiekuńczy. Nie dostrzegasz nawet najmniejszych gestów.
 11. Twoje sukcesy go nie cieszą. A powinien być z ciebie dumny, jesteście razem.
 12. Nie mając powodu kłamie. Po co to robi?
 13. Nie masz w nim wsparcia, nie ma co na niego liczyć, zawodzi Cię.
 14. Stał się oziębły. Zapomniałaś już co to znaczy ciepły facet.
 15. W Twoim towarzystwie bezceremonialnie ogląda się za innymi kobietami.
 16. Przebywając w twoim towarzystwie obserwujesz znudzenie tobą.

Drogie Panie, jeśli pragniecie być szczęśliwe w relacjach, które tworzycie lub kiedyś stworzycie pamiętajcie o zdrowym podejściu do związku. To podstawa bycia szczęśliwą. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że jeśli kobieta chce być szczęśliwa z mężczyzną, ten w związku zawsze powinien być krok przed nią. Wtedy tylko będziecie radosne, uśmiechnięte i usatysfakcjonowane relacją, w której aktualnie jesteście. Niestety jak pokazuje życie wiele kobiet angażuje się w nieodpowiednich facetów, rezygnuje z siebie czy czegoś na koszt tych związków, znosi liczne rzeczy tylko dlatego, że uważa, iż tak powinno być. Tymczasem tak nie musi być i nie powinno być! Bycie w złym związku nie doprowadzi nas do niczego innego niż frustracji i w efekcie wzbogacenia się o przykre doświadczenia. Jeśli twój facet przejawia większość lub wszystkie wyżej wymienione zachowania, to poważne ostrzeżenie mówiące: „jemu na tobie nie zależy”. Chcesz być z taką osobą?

[Głosów:100    Średnia:2.6/5]