Melatonina PLUS Spray – suplementacja diety

0
1142
Melatonina PLUS Spray

Bezsenność to niezwykle uciążliwy problem, który wiąże się z problemami, takimi jak trudności z zasypianiem, utrzymaniem snu czy zbyt wczesnym budzeniem się rano. Taki sen nie daje odpoczynku, odprężenia i uniemożliwia prawidłową regenerację organizmu – przekłada się to na zmęczenie i senność w ciągu dnia. Rozwiązaniem tego typu problemów ze snem jest suplementacja melatoniny, która nazywana jest „hormonem snu”.

Doskonały sposób na problemy ze snem, czyli Melatonina PLUS Spray

Melatonina PLUS Spray to suplement diety bogaty w melatoninę, czyli neurohormon pozwalający na ustabilizowanie biologicznego rytmu okołodobowego – zapewnienie senności w nocy i czuwania w ciągu trwania doby. Produkt ten stosowany jest także w celu łagodzenia subiektywnego odczuwania nagłej zmiany strefy czasowej, czyli tzw. jet lagu. Melatonina zawarta w sprayu wykazuje bezpośredni efekt nasenny, a jej regularna suplementacja pozwala na dostosowanie zmian w zakresie rytmu snu oraz czuwania do zmian oświetlenia czy długości trwania dnia i nocy.

Melatonina PLUS Spray – wygodna aplikacja

Melatonina PLUS Spray to produkt mający postać płynu do rozpylania w jamie ustnej, który składa się z melatoniny z ekstraktem melisy. Taka forma suplementu pozwala na jego łatwą aplikację. Ponadto Melatonina PLUS w sprayu zawiera metanol zapewniający przyjemnie odświeżający smak, który przekłada się na większy komfort spożywania tego suplementu diety.

Kiedy i dlaczego warto suplementować melatoninę?

Suplementowanie melatoniny zalecane jest w przypadku różnorodnych problemów związanych ze snem. Jej stosowanie może okazać się niezwykle pomocne w przypadku, takich dolegliwości jak:

• problemy z zasypianiem, budzeniem się w nocy lub zbyt wczesnym budzeniem się rano’
• problemy z wybudzeniem się rano
• zmęczenie w ciągu dnia
• brak odprężenia i odpoczynku płynącego ze snu
• zaburzenia rytmu snu i czuwania przez zmianę strefy czasowej, pracę zmianową lub inne czynniki

Suplementacja produktów zawierających melatoninę przez osoby z różnorodnymi problemami sennymi pozwala na uregulowanie rytmu dobowego ich organizmu. Jest to możliwe dzięki ułatwieniu zasypiania oraz poprawienia jakości snu. Melatonina wpływa także na skrócenie czasu zasypiania oraz wydłużenie czasu snu. Regularna suplementacja melatoniny przekłada się na uzyskanie głębokiego oraz zdrowego snu, który pozwala budzić się wypoczętym i pełnym energii do działania. Dodatkowo produkty zawierające melatoninę wspomagając łagodzenie poczucia dyskomfortu związanego z nagłą zmianą strefy czasowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]