Nowe zęby podczas jednej wizyty u stomatologa

0
2626

Zęby mamy na całe życie. Właśnie z tego powodu, jak i szeroko pojętego zdrowia nie warto unikać regularnych wizyt stomatologicznych. W razie poważnych zaniedbań, nagłych przypadków sprawdzoną pomoc oferuje dobry stomatolog w Szczecinie, który nie tylko leczy zęby za pomocą profesjonalnych i nowoczesnych metod, ale też wykonuje zabiegi protetyczne podczas jednej wizyty dzięki rewolucyjnej obrabiarce 3D.

Korony zębowe podczas jednej wizyty

W ramach oferty gabinetu stomatologicznego pacjenci mogą skorzystać z szeregu zabiegów z zakresu implantologii, mikrochirurgii, chirurgii oraz stomatologii zapobiegawczej. Oferta stomatologa to korony zębowe, które mogą stanowić pomoc w rekonstrukcji zębów leczonych kanałowo, zębów z wrodzonym brakiem szkliwa czy w ramach odbudowy uszkodzonych zębów. Korony zębowe stosuje się także w celu ochrony osłabionego zęba przed złamaniem, do pokrycia implantu lub zniekształconego zęba oraz w celu umocowania mostu.

Mosty zębowe

Klinika stomatologiczna wykonuje także mosty zębowe. Te uzupełnienia protetyczne odtwarzają braki w uzębieniu. W ofercie gabinetu znajdują się:

  • mosty pełnoceramiczne – wytrzymałe mosty o wysokiej estetyce, przepuszczające światło podobnie jak naturalny ząb, niemające elementów metalowych,
  • mosty porcelanowe – będące połączeniem porcelany i twardego stopu metalu,

 Mosty zębowe w Koryzna Clinic wykonywane są w czasie 1 wizyty. Dzięki nowoczesnym urządzeniom do komputerowej protetyki 3D pacjenci nie muszą długo czekać na efekt.

Licówki zębowe

Koryzna Clinic w swojej ofercie posiada licówki zębowe poprawiające estetykę naturalnego uśmiechu. Ten dziś standardowy zabieg w szybki sposób odmienia wygląd zębów, które nie są doskonałe wizualnie. Licówki ukrywają niedoskonałości, przebarwienia zębów lub ząb złamany. Ten nieinwazyjny zabieg dzięki odpowiedniemu nowoczesnemu sprzętowi i technologii wykonywany jest w gabinecie stomatologicznym podczas 1 wizyty.

Zalety wizyty u stomatologa w Szczecinie

Koryzna Clinic to szeroka oferta usług stomatologicznych wykonywanych w 1 dzień. Podczas jednej wizyty dzięki wiedzy, bogatej praktyce stomatologa oraz właściwym urządzeniom i nowoczesnej technologii pacjenci odzyskują uśmiech i zdrowie zębów. W ten sposób wykonuje się tutaj pełnoceramiczne korony zębowe, mosty oraz licówki.
Do szczególnych zalet technologii CEREC należy idealna precyzja zapewniająca dokładną pracę na zębach, jak i na implantach. Ta najnowsza technologia zadowoliła szerokie grono pacjentów, którzy potrzebowali natychmiastowej pomocy. Szybkie przywracanie zdrowego wyglądu okazało się możliwe wyłącznie dzięki zastosowaniu rewolucyjnemu urządzeniu CEREC CAD/CAM projektującemu zęby dopasowane kształtem, wielkością oraz kolorem do pozostałych zębów. Tylko ta technologia umożliwia wykonywanie profesjonalnych uzupełnień protetycznych oraz estetycznych, czego dowodem są pozytywne opinie i zadowolenie pacjentów z pięknych zębów.

[Głosów:3    Średnia:5/5]