Opinie na temat Garnier Color Naturals

0
5409
Opinie na temat Garnier Color Naturals

Jednym z najtrudniejszych momentów w domowej koloryzacji włosów jest wybór odpowiedniej farby i to nie tylko ze względu na jej odcień, ale także z uwagi na jej skład. Nie jest bowiem tajemnicą, że każda trwała koloryzacja włosów ma wpływ na strukturę włosa, a przecież chodzi o to, aby koloryzacja nie wpłynęła negatywnie na kondycję włosów. Panie są zatem ciekawe wrażeń innych, którzy używali już danych produktów. Zdecydowanie pozytywnie w tym zakresie wypadają farby Garnier Color Naturals. Opinie na ich temat zachęcają do wypróbowania właśnie tych produktów.

Choć Garnier Color Naturals opinie zbiera pozytywne to, tak jak w przypadku innych farb do włosów, ich wpływ na strukturę i cebulki włosowe też nie jest obojętny. Jednak przewaga tej farby tkwi w kompleksowej formule. Farby Garnier w swoim składzie zawierają wiele substancji pielęgnujących włosy i łagodzących skutki koloryzacji już w czasie trwania zabiegu. Stąd właśnie swoją popularność czerpie Garnier Color Naturals – opinie zadowolonych pań zachęcają innych do używania tych farb. Sprawdź, dlaczego warto.

Garnier Color Naturals – opinie to nie wszystko, liczy się także skład

Farby Garnier Color Naturals przeznaczone są do trwałej koloryzacji. Takich produktów na rynku jest bardzo wiele. Jedne mają w swoim składzie amoniak, a inne monoetyloaminę. Oba te składniki pełnią funkcję nośnika pigmentu, który dzięki nim jest transportowany do wewnętrznych struktur włosa, co właśnie zapewnia trwałą koloryzację. Amoniak ma złą sławę ze względu na swoje drażniące właściwości i okropny zapach. Monoetyloamina odbierana jest lepiej. Jednak oba te związki działają na włosy destrukcyjnie. Amoniak ma niewielką przewagę, bo po około 30 minutach sam ulatnia się z powierzchni włosów, a zatem ustaje jego działanie. Monoetyloamina jest bezpieczniejsza dla skóry i układu oddechowego, ale z kolei musi zostać dokładnie spłukana w odpowiednim czasie, bo inaczej, jeśli pozostanie na włosach zbyt długo, jej niszczycielskie działanie doprowadzi do trwałej degradacji włosów.

Zatem kluczem do stwierdzenia, że farba jest dobra dla włosów, są dodatkowe składniki. I tak się dzieje właśnie w przypadku farb Garnier Color Naturals. Opinie jednoznacznie wskazują, że zawarte w niej dodatkowe składniki znakomicie chronią strukturę włosów, odżywiają, nawilżają, a tuż po koloryzacji włosy wyglądają fantastycznie.

Co tak dobrego znajduje się w farbach Garnier Color Naturals?

W farbach Garnier Color Naturals znajdziemy olejek pozyskiwany z awokado. Działa on dobroczynnie na włosy z kilku względów. Przede wszystkim skutecznie je nawilża i regeneruje, a także chroni przed utratą wody. Olejek z awokado to także skarbnica minerałów i witamin, co jest gwarancją prawidłowego odżywienia włosów.

Kolejnym składnikiem pielęgnacyjnym, którego nie można pominąć, jest olejek z oliwek. Zawiera on ogromne ilości witaminy E skutecznie zwalczającej wolne rodniki oraz kwasy tłuszczowe gwarantujące włosom odpowiednie nawilżenie. To one właśnie zapewniają ten kapitalny połysk.

Użytkowniczki nie tylko za to doceniają farby Garnier Color Naturals. Opinie mówią o niezwykłych odcieniach tych farb, którymi producent trafił w gust wielu pań. Mnóstwo odcieni blondów i brązów pozwala dopasować farbę do każdego typu urody, ale i panie lubiące odważniejsze stylizacje też znajdą w ofercie Garnier coś dla siebie.

[Głosów:23    Średnia:2.8/5]