Ujarzmij swoje włosy z kremem termicznym L’oréal Liss Unlimited!

0
2708

Masz już dosyć puszących się, niesfornych kosmyków? Nie możesz zdyscyplinować swoich włosów? Dla tego typu problemów powstał krem termicznym L’oréal Liss Unlimited – kosmetyk pozwalający odzyskać kontrolę nad twoją fryzurą.

Krem wygładzający włosy- natychmiastowy ratunek puszących się włosów

Krem termiczny L’oréal Liss Unlimited to nowość firmy L’oréal na trudne w układaniu, przesuszone, a przede wszystkim puszące włosy. Pomaga przywrócić włosom gładkość i ułatwia stylizację, dzięki nowoczesnej formule opartej na składnikach takich jak:

  • Pro-Keratyna: jako naturalny budulec odbudowuje strukturę oraz sprawia, że włosy są miękkie i lśniące
  • olejek z wiesiołka:  dostarczając włosom niezbędnych naturalnych kwasów Omega-6 korzystnych dla zdrowego wyglądu włosów, wzmacnia i uodparnia włókna włosów, co sprawia, że stają się one gładsze i bardziej lśniące; hamuje puszenie się i przesuszanie włosów
  • ekstrakty z hawajskiej rośliny oleistej o nazwie Kukui, inaczej tung molukański (Aleurites moluccana): zabezpiecza przed działaniem wilgoci dzięki kwasom Omega-3 i Omega-6 mającym silne działanie odżywcze i ochronne
  • aminokwasy i proteiny pszenicy: odżywiają włosy i odbudowują strukturę włosa

Aktywacja ciepłem

Wielką zaletą kremu termicznego jest to, że może on być, a nawet powinien być używany razem z urządzeniami do stylizacji włosów. Wytwarzane przez nie ciepło aktywuje składniki zawarte w preparacie i pomaga im wnikać w głąb włosa odbudowując go i nadając gładkość. Przede wszystkim jednak chroni włosy przed szkodliwym działaniem gorącej temperatury suszarki czy prostownicy, a co za tym idzie przesuszaniem i niszczeniem struktury włosa wynikającym z tego typu stylizacji.

Wszechstronne antidotum nadające gładkość włosom

Dzięki kremowi termicznemu L’oréal Liss Unlimited włosy stają się wyraźnie gładsze i łatwiejsze w stylizacji. Zapewnia długotrwały efekt anti-frizz, ochronę przed wilgocią i przesuszaniem się włosów. Ma gęstą konsystencję, jednak jest łatwy w rozprowadzaniu. Można go stosować codziennie po oczyszczeniu włosów, nie wymaga spłukiwania i ułatwia rozczesywanie. Po nałożeniu otula włosy delikatną, nieklejącą się warstwą, wytwarza barierę ochronną, dzięki czemu fryzura przestaje poddawać się zmianom pogody. Nie powoduje obciążania i przetłuszczania się włosów.

Kompleksowe podejście do wygładzania włosów

Aby dogłębnie zadbać o niesforne włosy uniemożliwiające okiełznanie i stylizację należy stosować również inne produkty z gamy Liss Unlimited. W jej skład wchodzą:

  • Szampon intensywnie wygładzający włosy niezdyscyplinowane
  • Podwójne serum S.O.S. wygładzające włosy niezdyscyplinowane
  • Olejek nadający blask włosom niezdyscyplinowanym

Komplet kosmetyków Liss Unlimited zapewnia skuteczną ochronę przed puszeniem i przesuszaniem oraz nadaje włosom gładkość nawet do 4 dni oraz zwiększa odporność przed 80% wilgocią panującą na zewnątrz.

[Głosów:1    Średnia:5/5]