3 zabiegi na cellulit, które musisz poznać, jeśli masz poważny problem ze skórką pomarańczową!

0
3028

Wydaje Ci się, że próbowałaś już dosłownie wszystkiego, by usunąć uporczywy cellulit na swoich udach i pośladkach? Nie zadziałał polecony przez przyjaciółkę krem antycellulitowy, peeling z kawy ani masaż wykonywany szorstką rękawicą przy kąpieli? Odżywiasz się zdrowo i codziennie się ruszasz, ale skórka pomarańczowa nadal szpeci Twoją skórę? Nie musi to wcale oznaczać, że robisz coś źle. Być może Twój cellulit znajduje się w tak zaawansowanym stadium rozwoju, że mogą Ci już pomóc tylko specjalistyczne zabiegi, które oferują współczesne gabinety medycyny estetycznej. Przedstawiamy trzy zabiegi, które musisz poznać, jeśli cellulit spędza Ci sen z powiek!

Endermologia: usuwanie cellulitu poprzez masaż mechaniczny

Endermologia to rodzaj mechanicznego masażu podciśnieniowego, który terapeuta wykonuje przy pomocy urządzenia kontrolowanego przez specjalne oprogramowanie komputerowe. Masaż próżniowy pozwala nie tylko skutecznie usunąć cellulit na udach, pośladkach, brzuchu czy ramionach, ale też wymodelować wszelkie problematyczne części ciała – to znaczy takie, które są odporne na działanie tradycyjnych metod odchudzania. Zabieg ten doskonale też ujędrnia skórę i pomaga pozbyć się zalegających w organizmie toksyn. Ile zabiegów potrzeba, by uporać się ze skórką pomarańczową? Pierwsze efekty zauważymy już po wykonaniu trzech zabiegów, jednak pełne rezultaty będą najlepiej widoczne po przeprowadzeniu całej terapii składającej się zazwyczaj z ok. 10 zabiegów. Pacjenci z Kliniki Miracki, którzy zdecydowali się na zabieg najnowocześniejszym na rynku urządzeniem Alliance LPG Endermologie, przyznają, że jest to bardzo relaksujący zabieg i zawsze udają się na niego z przyjemnością.  

Accent Prime: likwidacja cellulitu ultradźwiękami i falami radiowymi

Accent Pirme to kolejny, bardzo skuteczny zabieg na cellulit. Jest to metoda, która bazuje na połączeniu działania dwóch wyjątkowych technologii: ultradźwięków oraz radiofrekwencji. Accent Prime uznano za doskonałą alternatywę dla modelowania sylwetki przy pomocy bardziej inwazyjnych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Ultradźwięki w połączeniu z falami radiowymi doskonale radzą sobie z rozbijaniem złogów tłuszczowych, które nie tylko powodują cellulit i zniekształcają figurę, ale też stanowią przyczynę miejscowej otyłości. Ogromną zaletą tej metody jest to, że pozwala na wymodelowanie ciała i redukcję cellulitu w krótkim czasie, bez bólu i długiego okresu rekonwalescencji. Ile zabiegów potrzeba w tym przypadku, by uzyskać satysfakcjonujące rezultaty? Już po pierwszym zabiegu zauważymy wyraźną różnicę, jednak specjaliści zalecają przeprowadzenie całej serii składającej się z kilku lub kilkunastu zabiegów, by całkowicie usunąć cellulit i wymodelować sylwetkę.

Vela Shape III: kompleksowy zabieg zwalczania cellulitu

Ostatnią naszą propozycją zabiegu na cellulit jest Vela Shape III, który tak samo, jak w przypadku poprzednich zabiegów, możemy wykonać w warszawskiej Klinice Miracki. Jest to zabieg, który wykorzystuje skojarzone działanie fal radiowych, podczerwieni i masażu próżniowego, co pozwala jeszcze szybciej i skuteczniej uporać się z cellulitem oraz niedoskonałymi kształtami sylwetki. Vela Shape jest metodą, którą możemy zastosować praktycznie na każdym obszarze ciała, a przy tym cieszyć się gładkim, jędrnym i szczupłym ciałem w prosty, szybki i nieinwazyjny sposób. Ile zabiegów wystarczy, by pozbyć się cellulitu? W przeciwieństwie do poprzednich metod, pełna terapia składa się zaledwie z 4-6 zabiegów, które wykonuje się co ok. siedem tygodni. Warto zaznaczyć, że pojedynczy zabieg trwa zaledwie 30 minut, dlatego Vela Shape jest zaliczany do grupy mało uciążliwych procedur kosmetologicznych.

Więcej informacji na temat zabiegów na cellulit znajdziesz na stronie: http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/cellulit-na-skorze/

[Głosów:1    Średnia:5/5]