Co warto wiedzieć o wampirzym liftingu?

0
2021

Wampirzy lifting to jeden z zabiegów do jakiego chirurgia estetyczna stara się nas przekonać i na swój sposób namówić, polega on na wstrzyknięciu niczego innego jak własnej krwi danej pacjenci a tym samym dostarczenia osocza bogatopłytkowego. Umożliwia to nie tylko wypełnienie zmarszczek ale niejednokrotnie ich całkowite usunięcie, to rozwiązanie dla tych kobiet które nie chcą skorzystać z możliwości zastosowania botoksu ewentualnie obawiają się operacji plastycznej.

Czym jest wampirzy lifting oraz co wykorzystuje się do tego celu?

Wampirzy lifting to zabieg niechirurgiczny, co za tym idzie polega jak wspomniano powyżej na wstrzyknięciu osocza bogatopłytkowego jakie pochodzi z krwi pobranej bezpośrednio pacjentce. Oczywiście warto tutaj wspomnieć, iż osocze bogatopłytkowe (nazywane również PRP czyli Plated Rich Plasma) to preparat jaki umożliwia dostarczenie odpowiednich komórek a nawet czynników wzrostu w tym peptyd. Dzięki temu pobudzają one inne nawet uszkodzone i zniszczone komórki do działania, gwarantują odnowę biologiczną tkanek skóry.

Komu przyda się taki wampirzy lifting twarzy?

Każdy kto uważa, iż nadeszła pora na biostymulację i odbudowę skóry, ewentualnie zamierza zdecydować się na pozbycie zmarszczek, powinien uwzględnić taki zabieg w aspekcie tego co on oferuje i umożliwia. Jest to alternatywa oraz rozwiązanie dla osób, które nie chcą zdecydować się na zabieg w aspekcie chirurgi plastycznej ewentualnie obawiają się negatywnych skutków wstrzykiwania botoksu. Ciekawostką może być fakt, iż każdy gabinet chirurgi estetycznej realizujący takie zabiegi, zachęca do nich zwłaszcza osoby jakie z powodu uczulenia i alergii nie mogą korzystać z innych opcji.

Jak przebiega sam zabieg wampirzego liftingu?

Przed zabiegiem lekarz pobierze nam niewielką próbkę krwi, od której za pomocą wirowania oddzieli czerwonek krwinki i osocze bogatopłytkowe, dodaj również do niego chlorek wapnia jaki odpowiada za aktywowanie płytek krwi do wytwarzania cyklonu. Istnieją dwie metody podawania takiego preparatu, najczęściej stosuje się tą która ma zastosowanie w mezoterapii, choć istnieje także sposób wstrzykiwania go wzdłuż samych zmarszczek.

Ile kosztuje taki zabieg i czy jest on w pełni bezpieczny?

Cena gdy chodzi o wampirzy lifting uzależniona jest przede wszystkim od ilości wykonanych zabiegów, tutaj najczęściej wspomina się o kwocie około 1000 zł w kontekście jednej wizyty. Jednak trzeba przyznać, iż możliwość usunięcia zmarszczek w okolicach oczu, czoła, dekoltu czy szyi, a nawet zastosowanie go w aspekcie walki z procesem łysienia, powodują iż na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej kobiet.

Niestety źle przeprowadzony wampirzy lifting a nawet zła mieszanina w aspekcie preparatu jaki zostanie nam podany, może doprowadzić do nieodwracalnych zmian w układzie autoimmunologicznym, niekiedy powstają również zatory.

Dlatego wyłącznie profesjonalna oraz uznana klinika medycyny estetycznej jest miejscem odpowiednim do jego zrealizowania i wykonania, a tym samym gwarantującym nam ryzyko pojawienia się jakichkolwiek skutków ubocznych.

Więcej na temat zastosowania osocza bogatopłytkowego przeczytasz na stronie kliniki medycyny estetycznej z Łodzi http://neobeauty.pl/

[Głosów:2    Średnia:5/5]