Czym jest mezoterapia igłowa i mikropigmentacja skóry głowy?

0
727
Czym jest mezoterapia igłowa i mikropigmentacja skóry głowy

Te niechirurgiczne zabiegi cieszą się coraz większą popularnością. Podpowiadamy, na czym one polegają oraz kiedy warto z nich skorzystać. Dowiedz się więcej i wybierz rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Mezoterapia igłowa – zagęszczanie włosów

Ten nowoczesny zabieg polega na dostarczeniu składników leczniczych, regenerujących lub odżywczych w okolicę mieszka włosowego. Technologia znalazła zastosowanie przy profilaktyce łysienia, a także stymulacji wzrostu włosów. Za wyborem takiego rozwiązania przemawia wiele atutów. Stosowanie preparatów w tej formie nie obciąża nerek i wątroby, co stanowi efekt uboczny leków podawanych doustnie. Ponadto uszkodzenia skóry, które wywołane są iniekcjami, pobudzają ją do autoregeneracji oraz produkcji czynników wzrostu. 

Po zabiegu skóra staje się napięta i wygląda zdrowo. W dodatku znacznej poprawie ulega mikrokrążenie skóry głowy, a cebulki włosów pobudzane są do wzrostu. To bardzo skuteczna metoda, która znakomicie sprawdza się przy leczeniu nadmiernego wypadania włosów. Nic więc dziwnego, że na mezoterapię decyduje się tak wielu pacjentów. 

Pamiętaj jednak, aby skorzystać z usług doświadczonego lekarza, który profesjonalnie i skutecznie przeprowadzi zabieg. Doskonałą propozycją może być Klinika Włosa Hair Center Kierach. Wystarczy odwiedzić stronę https://centrumkierach.pl/ i zapoznać się z dostępną ofertą. Wybierz najlepszą propozycję dla siebie i ciesz się pięknym wyglądem na co dzień!

Mikropigmentacja skóry głowy

To rewolucyjny zabieg, którego celem jest poprawa wyglądu skóry głowy dzięki pigmentom skórnym. Nowoczesna technologia zapewnia możliwość imitacji wyglądu krótko przystrzyżonych włosów. Powszechnie na to rozwiązanie mówi się – tatuaż medyczny. Zabieg można z powodzeniem przeprowadzić u osób, które mają wystarczająco mieszków włosowych do pokrycia przeszczepem obszaru łysienia przy zachowaniu oczekiwanej gęstości. Dodatkowym atutem jest możliwość zminimalizowania widoczności blizn czy urazów na skórze.  

To nowoczesne rozwiązanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które zmagają się z problemem różnego typy łysienia. Wszystkie szczegółowe informacje na temat mikropigmentacji oraz wielu innych zabiegów znajdziesz na stronie Kliniki Włosa Hair Center Kierach, która nie od dziś cieszy się pozytywnymi opiniami wśród najbardziej wymagających pacjentów. Teraz perfekcyjny wygląd będzie na wyciągnięcie ręki.

Zaufaj ekspertowi

Adam Kierach to lekarz z wieloletnim doświadczeniem, który prowadził zabiegi przeszczepu włosów w renomowanej, paryskiej klinice. O bardzo wysokich umiejętnościach świadczą również liczne certyfikaty. Dziś ten ceniony ekspert pracuje we własnej klinice i skutecznie pomaga pacjentom w walce z różnego rodzaju problemami. Pamiętaj, że przy zabiegach na skórze głowy nie warto szukać kompromisów. Wybierz usługi polecanego specjalisty!

[Głosów:0    Średnia:0/5]