Dlaczego warto odwiedzić Aquapark w Krakowie z całą rodziną?

0
1154
Dlaczego warto odwiedzić Aquapark w Krakowie z całą rodziną

Aktywności wodne cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i osób dorosłych. Możliwość świetnej zabawy na basenie, pływania, uprawiania sportów wodnych oraz wielu innych form aktywności co roku przyciąga do Krakowa kolejne rzesze miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu w rodzinnym gronie. Krakowski Aquapark Parkwodny.pl to miejsce, które warto lepiej poznać, aby utwierdzić się w przekonaniu, że warto je odwiedzić.

Aquapark Parkwodny.pl i jego oferta przygotowana z myślą o całej rodzinie

Park Wodny w Krakowie to jeden z największych aquaparków w naszym kraju, w 2000 r. uhonorowany prestiżową nagrodą „Budowa Roku”. Na tle innych obiektów o podobnym profilu działalności, krakowski Aquapark Parkwodny.pl wyróżnia się niezwykłą dbałością o higienę oraz wysokim standardem świadczonym usług. Szeroka i rozbudowana oferta skierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży w różnym wieku, czyni z niego idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu w rodzinnym gronie.

Oferta Parku Wodnego jest nie jest ograniczona jedynie do osób, które umieją pływać. Dostęp do szkółki pływania dla dzieci i osób dorosłych pozwala szybko nabyć nowe umiejętności oraz wykorzystać pełnię możliwości płynących z wodnych aktywności. Najmłodsi goście odwiedzający Aquapark Parkwodny.pl wraz z rodzicami mają do dyspozycji szereg barwnych i pobudzających wyobraźnię atrakcji, w tym np. Wyspę Piratów, Tęczową Ścieżkę, zjeżdżalnię Aligator i Żółty Wąż oraz wiele innych. Starsze dzieci i nastolatkowie natomiast mogą skorzystać z możliwości uprawiania sportów wodnych, siłowni wodnej oraz ścianek wspinaczkowych. Specjalne dla rodziców dedykowane są natomiast takie atrakcje, jak tory do pływania, jacuzzi, hydromasaże oraz saunarium.

Dlaczego warto spędzić czas w Parku Wodnym w Krakowie?

Oferta krakowskiego aquaparku to doskonała propozycja dla osób, które chcą mieć możliwość korzystania przez cały rok z wodnych aktywności. W okresie letnim można skorzystać ze specjalnie wydzielonej zewnętrznej powierzchni, która została ucharakteryzowana na urokliwą, pełną zieleni i sypkiego piasku plażę. Wygodne leżaki oraz bliskie sąsiedztwo wody pozwalają poopalać się na świeżym powietrzu oraz znaleźć ochłodę w krystalicznie czystej wodzie. W okresie jesienno-zimowym warto z kolei skorzystać z saunarium oraz jacuzzi z wodą solankową, które pozwolą zadbać o skórę oraz zapewnią relaks i odprężenie na najwyższym poziomie.

Miłośnikom intensywnych wrażeń, którzy nie wyobrażają sobie wizyty na basenie bez skorzystania ze zjeżdżalni, Aquapark Parkwodny.pl w Krakowie oferuje natomiast dostęp do czterech zjeżdżalni o różnych poziomach trudności, z których mogą skorzystać dzieci już od 6 roku życia w towarzystwie osoby dorosłej oraz nastolatkowie w wieku od 10, 12 i 14 lat. Po relaksie i intensywnych zabawach w wodzie można natomiast odpocząć i podzielić się wrażeniami w kawiarni i restauracji Rodzinna Siesta znajdującej się na terenie obiektu. Osoby, które czują niedosyt wrażeń i kochają przy tym gry komputerowe, mogą natomiast skorzystać z oferty salonu gier zręcznościowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]