Piękna skóra bez wyrzeczeń

0
1184
Dermapen

Chcąc uzyskać piękną skórę warto skorzystać z zabiegu dermapenem. Jest to urządzenie, które swą budową przypomina długopis. Dzięki niemu można poprawić wygląd skóry niemalże w każdym miejscu na ciele. Stanowi alternatywę dla zabiegów wykonywanych przy użyciu rollerów i mezoterapii igłowej.

Jak działa dermapen?

Jest to zabieg, który wykonuje się przy użyciu automatycznego urządzenia. Jego zadaniem jest wykonywanie mikro nakłuć, które następnie pobudzają skórę do regeneracji i produkcji włókien kolagenowych. Dermapen jest urządzeniem zasilanym elektrycznie, wyposażonym w 12 cienkich mikro igieł. Igły wykonane są z molibdenu, a jedna potrafi wykonać ponad 20 nakłuć w ciągu sekundy. Precyzja zabiegu jest na wysokim poziomie. Często efekty są dużo lepsze w porównaniu do klasycznych metod. Całość zabiegu jest regulowana i dopasowana do indywidualnych potrzeb pacjentki. Głębokość nakłuć może wynosić od 0,25 mm do 2,5 mm. Zabieg z użyciem dermapenu stymuluje skórę do odbudowy w trzech krokach. W początkowej fazie skóra zostaje nakłuta, co wpływa na prędkość regeneracji.

W drugiej fazie wzmożona zostaje produkcja elastyny i kolagenu, co wpływa na jędrność i elastyczność cery. Fazę trzecią stanowi poprawa gęstości skóry, co przekłada się na jej wygląd. Zabieg wykonany dermapenem przez specjalistów to gwarancja spłyconych zmarszczek, zredukowanych rozstępów i wyrównanie kolorytu cery. Szczególnie w tym zakresie poleca się Centrum Dermatologi, który swą siedzibę ma w Szczecinie. Wykonany tam zabieg to gwarancja sukcesu i dobrego samopoczucia.

Dermapen – jak przebiega zabieg?

Na początku dermatolog nakłada na skórę pacjentki maść znieczulającą, która łagodzi ból, a następnie specjalny preparat, dopasowany do potrzeb kobiety. Następnie używany jest dermapen- w swej budowie ma głowice, która zawiera zazwyczaj 12 cienkich igieł. Ich zadaniem jest wykonanie mikro nakłuć na wybranych częściach ciałach, co wpływa na szybszą regenerację skóry. Dermapen wprowadza do głębszych warstw tkanki skórnej substancje odżywcze, które pozytywnie wpływają na ciało od wewnątrz.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a efekty, jakie daje, są oszałamiające. Polecany jest szczególnie osobom, które zmagają się z cellulitem, widocznymi bliznami, rozstępami, rozszerzonymi porami na twarzy, a nawet z wypadaniem włosów. Zabieg spłyca głębsze zmarszczki, niektóre niweluje w całości, a wysuszona i zwiotczała skóra nie jest już problemem. Szukając specjalistów, warto zwrócić uwagę na salon znajdujący się w Szczecinie. To doświadczenie poparte wieloma sukcesami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]