Jakie są zalety użytkowania tamponów?

0
1722

Są niezwykle higieniczne, a do tego wygodne! Coraz więcej dziewczyn i kobiet decyduje się, by je nosić. Mowa oczywiście o tamponach. Są o wiele bardziej dyskretne od podpasek, a co najważniejsze intensywnie chłonne. Tampony zrewolucjonizowały rynek akcesoriów menstruacyjnych. Dlaczego warto je nosić, jakie są ich zalety i wreszcie, na którą firmę, produkującą tampony warto się zdecydować? Sprawdźcie koniecznie!

Dla aktywnych!

Wiele razy można było usłyszeć, że podczas miesiączki należy zaprzestać uprawiania sportów oraz obniżyć swoją aktywność. Faktycznie, wiele z nas podczas okresu jest zmęczonych i obolałych, jednak jest spora grupa dziewczyn i kobiet, które czują się świetnie i chciałyby móc uprawiać czynnie sport, np: biegać, ćwiczyć fitness lub pilates lub jeździć na rowerze. Dzięki rewolucyjnym tamponom jest to możliwe! Tampon nie krępuje ruchów, można w nim spokojnie ćwiczyć, a do tego bardzo łatwo się go aplikuje. Decydując się natomiast na tampony firmy o.b.®, stawiamy na dobrą jakość oraz wygodę. Dzięki nim każdy trening będzie przyjemnością, a nam nic nie będzie krępowało ruchów. Ponadto warto dodać, że dzięki stosowaniu tamponów, można korzystać z basenu! Co w przypadku użytkowania podpasek, nie wchodzi w rachubę.

Dla wrażliwej skóry

Jak wiadomo powszechnie, podpaski mają tendencję do podrażniania naszej skóry oraz powodowania zaczerwienień. Jest to niekomfortowe, ponieważ skóra okolic intymnych jest mocno wrażliwa i podatna na urazy. Bardzo szybko można złapać niechcianą infekcję. W takiej sytuacji, świetnie sprawdzą się tampony. Firma o.b.® produkuje dodatkowo tampony wyposażone w powłokę, ułatwiającą aplikację, dzięki temu nie będziemy musiały męczyć się, a skóra dodatkowo się nie podrażni. Z pewnością można stwierdzić, że tampony to świetne rozwiązanie dla skóry wrażliwej i podatnej na urazy.

Dlaczego warto nosić tampony o.b.® ?

-Są gwarantem komfortu

-Zapewniają dużą higienę

-Przeznaczone dla czynnie uprawiających sport

-Mają łatwą aplikację

-Posiadają powłokę, pozwalającą na szybkie założenie

-Nie krępują ruchów

Tampony to nowoczesne akcesoria menstruacyjne, stworzone specjalnie z myślą, zarówno o kobietach, jak i młodych dziewczynach. Warto zaznaczyć, że tampony przeznaczone są do każdego wieku, śmiało mogą je nosić także dojrzałe kobiety, tuż przed menopauzą. Bez przeszkód możemy zdecydować się także na najbardziej odpowiadający nam rozmiar tamponów, w zależności od intensywności krwawienia. Co ciekawe, rozmiar mini będzie idealny nie tylko dla nastolatek, ale także sprawdzi się pod koniec każdej menstruacji. Zanim zdecydujecie się wybrać odpowiednie tampony dla siebie, możecie śmiało zerknąć na stronę https://www.myob.pl i zapoznać się najciekawszymi informacjami, dotyczącymi marki o.b.®

[Głosów:1    Średnia:5/5]