Lifting zmysłu

0
2216

Słuch to jeden z pięciu zmysłów każdego człowieka. O tym jak ważną rolę odgrywa w codziennym życiu nie trzeba przekonywać nikogo. Jest on odbierany za pomocą ucha – polega na zamianie drgania powietrza na wrażenia dźwiękowe, ponadto rozpoznaje natężenie i częstotliwość dźwięku. Ostatnie badania dotyczące słuchu w naszym kraju nie napawają optymizmem. Okazuje się, że aż 5mln rodaków cierpi na niedosłuch, zaś 30% nie dosłyszy na jedno ucho. Oczywiście niedosłuch dotyczy głównie osób starszych – ta przypadłość jest bardzo uciążliwa, zatem rodzi się pytanie – jak ową uciążliwość pokonać? Sposobów jest kilka, pozostaje kwestia ich skuteczności. Jednym z najlepszych rozwiązań są aparaty słuchowe. Gdzie szukać dobrych marek? Z odpowiedzią przychodzi firma Akustyk – http://www.akustyksluchu.pl.

Bogata oferta

Firma jest czołowym w skali kraju dystrybutorem aparatów słuchowych renomowanych światowych producentów, m.in. Audio Service, Phonak, Siemens, Starkey i Widex. Aparaty tworzące bogatą ofertę to produkty spełniające najwyższe parametry jakościowe i technologiczne. Marka bazując na wieloletnim doświadczeniu zapewnia profesjonalny dobór aparatu słuchowego dopasowanego na podstawie cech indywidualnych. Liczne udziały w kongresach, szkoleniach oraz konferencjach przyniosły specjalistom z firmy Akustyk ogromną wiedzę, co sprawia, że marka posiada ogromne zaufanie wśród klientów. Na uwagę zasługują także wyjątkowo niskie ceny, co czyni firmę konkurencyjną w skali tutejszego rynku. Poza sprzedażą aparatów słuchowych oraz innych akcesoriów w skład oferty wchodzi także bezpłatne badanie słuchu.

Szeroki wybór

Produkty znajdujące się w ofercie firmy Akustyk to przede wszystkim aparaty słuchowe. Tworzą one dwa istotne rozgałęzienia – aparaty słuchowe wewnętrznouszne oraz zauszne. Nowoczesne produkty są bardzo rozwinięte pod względem technologicznym, jak również wizualnym. Cechują się one wysoką wydajnością i ogromnymi możliwościami. Są dostępne w różnych przedziałach cenowych, co powoduje szeroki wachlarz możliwości wyboru, tak aby dobrać aparat względem indywidualnych potrzeb. Poza wspomnianymi aparatami w ofercie marki znajdują się także liczne akcesoria takie jak wkładki uszne, ochronniki słuchu, audiometry, czy baterie do aparatów słuchowych.

Zadbaj o swój słuch

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Akustyk? Przede wszystkim ze względu na wspomniane ogromne doświadczenie oraz profesjonalizm. Aparaty słuchowe czołowych producentów gwarantują skuteczność działania i znaczną poprawę jakości słuchu. Warto wspomnieć także o zaawansowaniu technologicznym – marka ma dostęp do najnowszych informacji w dziedzinie protezowania słuchu. Aby lepiej poznać firmę i zagłębić się w atrakcyjną ofertę należy skorzystać ze strony internetowej – http://www.akustyksluchu.pl.

[Głosów:3    Średnia:3.7/5]