Na problemy z krążeniem – Diohespan Max

0
2053
Na problemy z krążeniem – Diohespan Max

Wśród popularnych leków normujących działanie układu krwionośnego można wyróżnić te charakteryzujące się działaniem całościowym oraz takie, które mają za zadanie pomagać w konkretnych przypadkach. To, jaki wariant wybierzemy, będzie uzależnione w głównej mierze od charakteru dolegliwości oraz tego, co zaleci lekarz. Diohespan Max to środek, który niejako łączy te dwa warianty działania, dlatego w krótkim czasem stał się popularnym wyborem lekarzy i zadowolonych pacjentów, którzy docenili jego uniwersalne działanie.

Kiedy stosować środek?

Diohespan Max ma za zadanie zwiększać napięcie w naczyniach żylnych. Dodatkowo tworzy ochronną warstwę, która nie tylko wzmacnia cały układ, ale także naprawia wszelkie ubytki w konkretnych przypadkach. To doskonały wybór dla osób cierpiących na osłabienie układu krążenia, które skutkuje zazwyczaj różnego rodzaju schorzeniami na tej płaszczyźnie. Z Diohespanu Max powinny korzystać przede wszystkim osoby borykające się z problemami z krążeniem, przepuszczalnością naczyń żylnych, stanami zapalnymi w tym obrębie lub np. zastojem w mikrokrążeniu. Diohespan Max wpływa na zwiększenie drenażu limfatycznego, co jednocześnie przekłada się na nasilenie perystaltyk żył chłonnych i lepszy przepływ limfy. Środek przeznaczony jest dla osób, które odczuwają bóle nóg, uczucie ciężkości lub nocne kurcze. Leczenie przebiega objawowo, dlatego w przypadku nasilenia dolegliwości należy skonsultować z lekarzem specjalistą zwiększenie dawki przyjmowanych leków.

Sposób dawkowania

Lek przeznaczony jest do stosowania doustnego, w dawce, która zaleci lekarz. Ta może różnić się w zależności od konkretnego przypadku, jednak zazwyczaj jest to 1 tabletka na dobę. W wyjątkowych sytuacjach zwiększa się dawkowanie do 3 tabletek na dobę, w krótkich okresach. Mogą być to np.3 tabletki na dobę przez 4 dni lub 2 przez 3. Wiele zależy od zaostrzenia dolegliwości. Diohespan Max wpływa na zwiększenie wytrzymałości układu kapilarnego, który to jest odpowiedzialny za wytrzymałość ścianek naczyń krwionośnych. U osób cierpiących na dolegliwości w tym obszarze może występować tzw. kruchość naczyń krwionośnych, która przeistacza się bardzo często w pajączki oraz różne inne wylewy, co w efekcie prowadzi do zatorów i powstawania żylaków. Diohespan Max nie powinien być stosowany przez osoby, u których wykryto nadwrażliwość na Diosminę, bądź inny ze składników, które zostały wypisane w ulotce i na opakowaniu. Dodatkowo leku nie zaleca się kobietom w ciąży oraz tym karmiącym piersią.

[Głosów:2    Średnia:4/5]