Pracownia Wdzięku i Urody – 3 powody, dla których zima to pora na depilację laserową

0
4193
Pracownia Wdzięku i Urody - 3 powody, dla których zima to pora na depilację laserową

Usuwanie zbędnego owłosienia jest czasochłonne, a efekty golenia maszynką jednorazową lub depilacji woskiem są nietrwałe. Dla wielu pań jest to poważny problem, gdyż ich włoski są ciemne i grube, przez co są zauważalne już z daleka. Aby raz na zawsze pozbyć się owłosienia z nóg, pach i okolic bikini, można skorzystać z depilacji laserowej, którą wykonuje Pracownia Wdzięku i Urody. Zobacz, dlaczego warto to zrobić.

 

Każda zadbana kobieta chce mieć gładkie ciało, zwłaszcza gdy nadchodzi lato i odsłania się skórę. Zimą panie częściej rezygnują z dokładnego golenia każdego dnia, gdyż mogą ukryć włoski na nogach pod spodniami. Jednak to właśnie zima jest najlepszym okresem, by zawalczyć o gładką skórę. Oto 3 powody, dla których depilacja laserem w czasie zimy jest dobrym rozwiązaniem.

  1. Trwałe efekty

Laserowe usuwanie owłosienia, które oferuje Pracownia Wdzięku i Urody, daje trwałe efekty, gdyż usuwa cebulki włosków. Laser diodowy emituje fale, które niszczą część włosa znajdującą się w skórze, uniemożliwiając odrastanie owłosienia. Depilacja jest wykonywana w kilku seriach, podczas których usuwa się całe owłosienie z wybranej partii ciała. Im ciemniejsze i grubsze są włoski na ciele, tym lepsze efekty daje depilacja laserowa w Rzeszowie.

  1. Gładka skóra bez podrażnień

Depilacja laserem jest możliwa do wykonania zarówno na nogach i pod pachami, jak i na znacznie delikatniejszych partiach ciała. Laser diodowy bezpiecznie usuwa włoski z okolic bikini, a także wąsik nad górną wargą. Skóra przez kilka dni może być zaczerwieniona, jednak problemy z pojawiającymi się krostkami czy suchością naskórka są obce kobietom, które zdecydowały się na laserowe usuwanie owłosienia. Dodatkowo depilacja laserowa chroni przed pojawianiem się zakażeń, do których dochodzi często po goleniu maszynką jednorazową. Aby mieć pewność, że zabieg depilacji laserem jest przeprowadzany bezpiecznie, wybierz ofertę taką jak depilacja laserowa Rzeszów w Pracowni Wdzięku i Urody.

  1. Skóra gotowa na lato

Zimą ciało kryje się pod ciepłymi ubraniami, jednak to właśnie ten okres jest najlepszy na wykonanie depilacji laserowej. Pracownia Wdzięku i Urody wykona całą serię zabiegów depilacji laserem diodowym zanim zrobi się cieplej i wystawi się skórę na słońce. Opalanie się tuż po depilacji jest zakazane, dlatego zimą bezpiecznie wykonuje się serię 4-6 zabiegów. Po upływie kilku tygodni od zakończenia wszystkich zabiegów można opalać się bez ryzyka pojawienia się przebarwień i podrażnień na skórze.

[Głosów:1    Średnia:5/5]