Profesjonalne urządzenia, narzędzia i akcesoria podologiczne

0
959

Niewygodne oraz źle wyprofilowane buty, a także praca w pozycji stojącej to tylko niektóre czynniki, które powodują, że nasze nogi potrzebują wizyty u podologa. Gabinety podologiczne cieszą się coraz większą popularnością, również ze względu na fakt, że pracujący w nich specjaliści potrafią przywrócić piękny wygląd skóry i paznokci stóp. Klienci są jednak coraz bardziej wymagający. Jeśli zatem prowadzisz gabinet podologiczny, to koniecznie skorzystaj z oferty profesjonalnej hurtowni kosmetycznej.

Urządzenia podologiczne

Hurtownia kosmetyczna Pro Beauty przygotowała bogatą ofertę produktów dla przedstawicieli z branży podologicznej. W sprzedaży dostępne są wysokiej jakości frezarki podologiczne renomowanej firmy Yuki. Są to urządzenia charakteryzujące się wysokim stopniem zaangażowania technologicznego oraz rozbudowanymi parametrami użytkowymi. Gwarantują cichą pracę, bezawaryjność oraz długi okres bezproblemowej eksploatacji. Do tego są wygodne w obsłudze oraz wytrzymałe.

W zależności od wybranego modelu, frezarka może posiadać następujące funkcjonalności: wymienny, antybakteryjny pochłaniacz pyłu, wskaźnik napełnienia pochłaniacza, przyciski do zaprogramowania prędkości, sensoryczna regulacja prędkości obrotów, elektromagnetyczny uchwyt frezu (zapewnia łatwą i szybką wymianę frezu), elektromagnetyczne sprzęgło, które zapobiega poparzeniu podczas zabiegu, wyświetlacz LCD, natychmiastowa zmiana kierunku (prawo/lewo), dotykowy włącznik w piórze mikrosilnika (brud nie wnika w zakamarki włączników). Oferowane urządzenia umożliwiają zatem przeprowadzenie zabiegu na najwyższym poziomie oraz wygodę pracy podologa.

Narzędzia i akcesoria podologiczne

Katalog produktów obejmuje również profesjonalne narzędzia i akcesoria, w tym dłuta podologiczne do usuwania zrogowaciałego naskórka, brodawek i odcisków marek First Blades oraz Kiato. Dłuta wykonano z najwyższej jakości stali chirurgicznej oraz umieszczono w sterylnych opakowaniach. Dopracowane ostrza pozwalają na precyzyjne wykonywanie zabiegów. Hurtownia kosmetyczna proponuje także imponujący wybór cążków, które pomagają nadać paznokciom, szczególnie tym twardym lub wrastającym, perfekcyjny kształt bez uszkodzenia okalającej je skóry.

W asortymencie są również kapturki ścierne w różnych wielkościach (np. 10×150, 10×80, 13×150). Proponowane przez sprzedawcę nakładki, pochodzą od uznanego producenta takich akcesoriów, tj. firmy Lukas. Są idealnie dopasowane do standardowych nośników, posiadają wysoką odporność termiczną oraz zdolność do samooczyszczenia. W każdej pracowni podologicznej przydadzą się też: wałeczki piankowe, waciki bezpyłowe, skalpel i uchwyty do skalpela, ręczniki celulozowe lub klapki japonki wykonane z pianki.

Środki do dezynfekcji i sterylizacji

Właściciele gabinetów podologicznych, tak jak innych podmiotów świadczących usługi medyczno-kosmetyczne, powinni przywiązywać szczególną uwagę do aspektów higieniczno-sanitarnych. Chodzi zarówno o czystość i higienę narzędzi, mebli, podłóg, jak i sterylność wszystkich wykonywanych przy kliencie czynności.

Hurtownia kosmetyczna Pro Beauty oferuje następujące rodzaje artykułów służących do dezynfekcji i sterylizacji: autoklawy do sterylizacji narzędzi, samoklejące torebki papierowo-foliowe i rękawy do sterylizacji, preparaty i emulsje do dezynfekcji, testy paskowe przeznaczone do kontroli sterylizacji, jednorazowe chusteczki do mycia i dezynfekcji różnych typów powierzchni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]