Program dla dentystów – poznaj oprogramowanie Appdent

0
2169
Program dla dentystów - poznaj oprogramowanie Appdent

W gabinecie stomatologicznym dentysta jest niczym kapitan na statku. To on wydaje polecenia i to jego należy się słuchać. Dlatego też z myślą o tych osobach powstał program dla dentystów Appdent, który został stworzony przez stomatologów przy współpracy z najlepszymi menedżerami. Połączenie to pozwoliło na uzyskanie oprogramowania, które doskonale wpisuje się w specyfikę gabinetów stomatologicznych i zasad pracy w nim, a także daje możliwość optymalnego zarządzania zarówno zadaniami, jak i procedurami oraz personelem.

Korzystanie z niego znacznie ułatwia pracę, poprawia komunikację między dentystą, a jego asystentami i nie pozostawia miejsca na niedomówienia i inne niedociągnięcia, które mogłyby się odbić na jakości wykonywanych usług medycznych. W końcu w gabinetach stomatologicznych przyjmowani są pacjenci z problemami zdrowotnymi, dlatego też ryzyko błędu w nich powinno zostać zminimalizowane niemal do zera. I właśnie to oferuje innowacyjny program dla dentystów Appdent.

Współpraca z asystentami na lepszym poziomie

Dentyści powinni swoją uwagę głównie skupiać na pacjentach – aby móc to zrobić niezbędne są jasno określone procedury, w których każdy ze współpracowników doskonale wie co ma robić i jakie obowiązki do niego należą. Program Appdent pozwala na dokładne zaplanowanie wszystkich zadań, bez konieczności przygotowywania tego na bieżąco w czasie pracy. Pozwala to na unikanie pytań w trakcie wykonywania zabiegów, a także znacznie usprawnia działanie całego gabinetu. Jasno określony zakres obowiązków i procedur przypisanych do nich, pozwala asystentom w pełni spełniać wymagania dentystów, pomagając im w codziennej pracy. Wszelkie informacje na temat procedur związanych z higieną, utylizacją odpadów medycznych itp. mogą zostać zawarte w programie Appdent.

Możliwość delegowania zadań dla grupy pracowników lub poszczególnych osób zapobiega marnotrawstwu czasu i przestojom w momencie, kiedy dentysta nie ma czasu na wydanie poleceń – pracownik, może się z nimi zapoznać samodzielnie za pomocą oprogramowania.

Prosty sposób na przekazanie oczekiwań

W gabinecie stomatologicznym, często między wizytami kolejnych pacjentów brakuje czasu na przekazywanie uwag i poprawek do pracy wykonywanej przez asystentów. Robienie tego natomiast w obecności pacjenta na fotelu dentystycznym, jest co najmniej niekulturalne. Program dla dentystów Appdent pozwala na zapisywanie wszelkich treści dotyczących pracy asystentów w wolnej chwili, dzięki czemu oni mają możliwość poprawienia swoich błędów oraz korygowania złych nawyków. Obie strony pozostają natomiast zadowolone – dentysta, ponieważ jego asystenci spełniają jego wymagania i oczekiwania, a także asystenci, mający satysfakcję z dobrze wykonywanej pracy.

Bieżąca kontrola błędów i ich wyłapywanie, a także komentowanie w programie dla dentystów Appdent, pozwala na niwelowanie błędów i ich powtarzalności na bieżąco, kiedy to jeszcze nie stały się one niepisaną zasadą. Wszystko to pomaga w pracy zarówno dentystom, jak i asystentom, sprawiając, że gabinet stomatologiczny funkcjonuje na właściwym poziomie jakości.

Organizacja pracy własnej

Stosując w swoim gabinecie program dla dentystów, stomatolodzy otrzymują proste narzędzie, które umożliwia im kontrolę swojej pracy, a także poprawną jej organizację. Mogą oni na bieżąco ustalać dla siebie nowe zadania, a także otrzymywać je od przełożonych czy współpracowników. Appdent sprawia, że są one dostępne zawsze w jednym miejscu wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu. Dzięki temu ryzyko, że jakiekolwiek zadanie zostanie pominięte w ciągu dnia spada do minimum. W Apdent można także umieścić wszelkie procedury, które powinny być łatwo dostępne w razie konieczności skorzystania z nich ponownie. Dodatkowo program ten pozwala na ocenianie pracy dentystów przez właścicieli gabinetów stomatologicznych, dzięki czemu wiedza oni czy przełożeni są zadowoleni z ich pracy. Indywidualne konta w programie dla dentystów sprawiają, że tylko stomatolodzy mają dostęp do powierzanych im zadań, informacji, a także ocen. Pełna poufność pozwala jednocześnie ulepszać wciąż swoją pracę i zachować szacunek wśród współpracowników.

Prosty interfejs i mobilny dostęp

Program dla dentystów Appdent posiada łatwy i czytelny w obsłudze interfejs. Wszystkie opcje dostępne są na panelu po lewej stronie, natomiast okna zadań wyświetlane są po prawej stronie ekranu, co ułatwia w znacznym stopniu pracę. Zdalny dostęp za pomocą przeglądarki internetowej pozwala korzystać z Appdent w dolnym miejscu, o dowolnej porze, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. 

Wystarczy jedynie urządzenie z dostępem do internetu. Nie ważne czy będzie to laptop, tablet, czy też smartfon – na każdym z tych urządzeń możesz korzystać z tego innowacyjnego programu dla dentystów, który usprawnia pracę wszystkich pracowników gabinetu – od właścicieli po stomatologów, a kończąc na asystentach – wpływając pozytywnie na lepszą organizację gabinetu, sprawniejszą komunikację i wyższy poziom świadczonych usług dla pacjentów.

Źródło informacji: https://www.appdent.pl/

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]