Szukasz sprawdzonego dostawcy produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci?

0
860
produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci

Każdej kobiecie zależy na pięknym wyglądzie dłoni. Korzystanie z usług stylistek paznokci stało się tak samo popularne jak wizyta u fryzjera. Dlatego nie ma się co dziwić, że powstaje tak wiele gabinetów zajmujących się pielęgnacją dłoni oraz stóp. Każdej manikiurzystce zależy na zbudowaniu grupy klientek, które systematycznie umawiają się na wykonanie zabiegu. Trzeba jednak zaznaczyć, że taki plan może się udać tylko wtedy, gdy będzie posiadała odpowiednie umiejętności oraz wykorzysta do swojej pracy wysokiej jakości akcesoria oraz produkty.

Produkty i akcesoria do stylizacji paznokci

Głównym powodem korzystania z usług stylistek paznokci jest możliwość cieszenia się przepięknie wyglądającymi paznokciami przez dłuższy czas. Jeśli zastosuje się trwałe kosmetyki, może to być nawet miesiąc. Warto zatem korzystać z oferty zaufanego dostawy takich wyrobów. Z całą pewnością godnym polecenia producentem i sprzedawcą produktów do stylizacji paznokci jest ChiodoPRO.

W ofercie firmy znajdziemy wszystko to, co jest niezbędne do prowadzenia salonu stylizacji paznokci. Katalog produktów obejmuje zatem trwałe i niezawodne lampy UV oraz frezarki. Do wyboru są urządzenia o różnej mocy i wyglądzie. Z oferty zadowolone będą zarówno doświadczone manikiurzystki, jak i panie stawiające pierwsze kroki w tym zawodzie.

Ogromne wrażenie robi asortyment lakierów hybrydowych. Firma ChiodoPRO proponuje imponującą paletę kolorów takich lakierów, które uporządkowano w poszczególne kolekcje. Co istotne, każdy z dostępnych kolorów zasadniczych występuje w licznych odcieniach. Korzystając z ich oferty, można zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek. Z powodzeniem zaoferujemy hybrydę nadającą się na co dzień lub takie okazje jak ślub czy zabawa sylwestrowa.

W sprzedaży jest także bogaty asortyment różnego rodzaju ozdób. Warto zaopatrzyć się w tak lubiane przez kobiety cyrkonie Swarovskiego lub cyrkonie Jet. W sprzedaży są także ozdoby pozwalające na uzyskanie efektu szkła, lustra, tęczy lub iskrzących się drobinek.

Produkty do pielęgnacji rąk i paznokci

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, że piękny wygląd dłoni to nie tylko samo pomalowanie paznokci. Niezmiernie ważna jest także ich pielęgnacja. Załoga ChiodoPRO bardzo dobrze zna zarówno potrzeby przedsiębiorców, jak i klientów. Dlatego przygotowała ciekawy zestaw odżywek i oliwek do paznokci. W sprzedaży dostępne są produkty z pipetą lub pędzelkiem. Tego rodzaju wyroby działają odżywczo na płytkę paznokcia, jak również wzmacniają skórę wałów okołopaznokciowych. Co ciekawe, występują w kilku atrakcyjnych kompozycjach zapachowych (np. jabłko, malina).

Obowiązkowym elementem wyposażenia gabinetu są także kremy do rąk. Stosuje się je zazwyczaj po wykonanym zabiegu. W sklepie ChiodoPRO dostępne są lekkie perfumowane kremy o przyjemnych zapachach. Każdy z nich zawiera bogate zestawienie składników o działaniu nawilżających i wygładzającym.

Produkty do dezynfekcji

Istotne znaczenie w branży kosmetycznej posiada dezynfekcja. Utrzymanie czystości i higieny w salonie na odpowiednim poziomie to obowiązek każdej manikiurzystki. W grę przecież wchodzi zdrowie klientów. Dlatego dezynfekcją powinny być objęte zarówno dłonie, jak i narzędzia, którymi się pracuje.

W sklepie internetowym ChiodoPRO można nabyć wszystkie niezbędne produkty do sterylizacji. W asortymencie są zarówno płyny, koncentraty i żele, jak również rękawiczki jednorazowe, przyłbice i maseczki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]