Czy warto kupić poduszki silikonowe pod twarz?

0
982

Poduszki silikonowe pod twarz, stanowią doskonały podkład pod twarz, kiedy wykonywane są różnego rodzaju zabiegi fizjoterapeutyczne, czy też masażer. Dzięki takiej właśnie poduszce, pacjent podczas zabiegu czuje zdecydowanie większy komfort. Taka właśnie poduszka, zawsze dopasowuje się swoim kształtem do standardowego otworu na głowę, jaki znaleźć można w wielu stołach rehabilitacyjnych. W związku z tym, co powinniśmy wiedzieć na temat silikonowych poduszek pod twarz? Czym one się charakteryzują, czy warto się na nie zdecydować i i czym kierować się przy ich wyborze?

Poduszki silikonowe pod twarz znacznie zwiększają komfort pacjenta

Poduszki silikonowe pod twarz, takie jak np. https://www.manusmed.pl/poduszki-silikonowe-pod-twarz-cat-6 przeznaczone są do standardowych stołów do masażu i stanowią artykuł niezbędny w każdym profesjonalnym gabinecie, w którym wykonywane są masaże, czy też zabiegi z zakresu fizjoterapii. Podkład z silikonu, daje niezwykły komfort podczas zabiegu, dlatego też jest doceniany przez profesjonalistów na całym świecie. Poduszki silikonowe pod twarz są odpowiednio wyprofilowane, dlatego też pacjent podczas zabiegu jest w godnej pozycji. Obecnie zakup takiej właśnie poduszki nie stanowi żadnego problemu, ponieważ znajdziemy je zarówno w medycznych sklepach stacjonarnych, jak również internetowych.

Poduszki silikonowe pod twarz typu “O” i “U”

Poduszki te, znajdziemy w dwóch kształtach, a mianowicie w kształcie litry „O” oraz litery „U”. Do tego, występują one w różnych wzorach oraz kolorach. Dzięki temu, że poduszki te są wyprofilowane, a ich struktura silikonowa jest bardzo miękka, to w momencie wykonywania masażu, pacjent czuje się komfortowo, niezależnie od tego, czy masowane są plecy, kar, bark, szyja, czy też inna część ciała. Dzięki silikonowej poduszce pod twarz, która doskonale przyda się w każdym gabinecie, do minimum zostanie zmniejszone ryzyko wystąpienia na twarzy ucisków, jakie powstają po bardzo długim leżeniu na stole do masażu. Pacjenci, którzy mieli do czynienia z poduszkami silikonowymi pod twarz, na pewno nie będą się już martwili nieprzyjemnym uciskiem na twarzy, jaki spowodowany jest długim leżeniem na stole rehabilitacyjnym. W związku z tym, zauważyć można, że poduszki takie znajdują się w wielu gabinetach.

Silikonowa poduszka pod twarz, zdecydowanie zwiększa komfort pacjenta, podczas wykonywania masaży, czy też różnych zabiegów fizjoterapeutycznych. W związku z tym, wyposażyć się w nią powinien, każdy profesjonalny gabinet, gdzie takie zabiegi są wykonywane.

[Głosów:1    Średnia:2/5]