Komu polecany jest zabieg powiększania punktu G?

0
918
Komu polecany jest zabieg powiększania punktu G

Zabieg powiększania punktu G nazywany jest też zastrzykiem orgazmu. Oferuje go coraz więcej gabinetów ginekologii plastycznej, a świadome swoich potrzeb kobiet chętnie się na niego decydują. Jego celem jest zwiększenie satysfakcji ze współżycia. Na czym dokładnie polega i komu jest polecany?

Powiększanie punktu G – w jakim celu jest stosowane?

Zabieg ten ma na celu powiększenie najwrażliwszej strefy erogennej w ciele kobiety. Punkt G, chociaż dawniej był owiany tajemnicą, w dzisiejszych czasach został już dobrze poznany i zbadany. To miejsce o powierzchni 1 cm, znajdujące się na błonie śluzowej przedniej ściany pochwy. Zlokalizowane są na nim zakończenia nerwów czuciowych, liczne naczynia krwionośne oraz gruczoły. U wielu kobiet punkt ten jest jednak mało uwydatniony lub niewystarczająco duży, co przyczynia się do trudności w osiągnięciu orgazmu. W takiej sytuacji zabieg powiększający tę strefę ma bezpośredni wpływ na intensywniejsze doznania seksualne. Jego efektem jest ujędrnienie przedniej ściany pochwy oraz wyeksponowanie punktu G, dzięki czemu staje się on bardziej wrażliwy na bodźce.

Komu jest polecany? Każdej kobiecie, która chciałby czerpać więcej radości z życia seksualnego lub nie zawsze udaje jej się osiągnąć orgazm. Często decydują się na niego kobiety w okresie menopauzy, ponieważ punkt G zmniejsza się wraz z wiekiem. Polecany jest paniom, które niedawno urodziły dziecko lub obniżenie jakości życia seksualnego spowodowane jest u nich nieprawidłową budową anatomiczną.

Jak przebiega zabieg powiększania punktu G?

Zabieg powiększania punktu G polega na wstrzyknięciu w odpowiedne miejsce w ciele kobiety niewielkiej ilości substancji, która wypełni tę tkankę. Najczęściej opiera się on na kwasie hialuronowym, który jest naturalnie występującą substancją w ciele każdego człowieka. Zabieg jest dosyć krótki, bo trwa niecałe 20 minut oraz bezbolesny – wcześniej przeprowadzane jest miejscowe znieczulenie. Chociaż uznawany jest za w pełni bezpieczny i bezinwazyjny, przeprowadzający go lekarz powinien zalecić pacjentce wykonanie morfologii oraz cytologii, które potwierdzą jej dobry stan zdrowia. Powiększanie punktu G Warszawa nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi i nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Kobieta może od razu wrócić do pracy zawodowej lub codziennych obowiązków oraz już po kilku godzinach z powrotem być aktywna seksualnie. Efekty utrzymują się aż przez dwa kolejne lata, a po tym czasie pacjentka może ponownie powtórzyć zabieg i dalej czerpać satysfakcje z życia seksualnego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]