Rozgrzewająca poduszka. Idealne rozwiązanie dla zmarzluchów i nie tylko

0
1974

Często marzniesz i podczas gdy wszyscy zdejmują już kurtki, ty wciąż rozpaczliwie otulasz się szalem i zakładasz na głowę czapkę? Nie przejmuj się, nie jesteś jedyną taką osobą. Jest was zdecydowanie więcej, ale mamy dobrą wiadomość – producenci gadżetów do domu znaleźli idealne rozwiązanie dla zmarzluchów, czyli… poduszki rozgrzewające!

Sposoby na utrzymanie ciepła

  1. Termofor – to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą się szybko rozgrzać. Ciepła woda rozgrzewa materiał, który przyłożony do konkretnej partii ciała, na przykład do brzucha, umożliwia przekazanie ciepła naszemu ciału. Istnieją różne typy termoforów, ostatnio coraz popularniejsze stają się te elektroniczne. Najtańszą opcją są termofory wypełnione pestkami wiśni, które po podgrzaniu również oddają ciepło. Minusem termoforów jest to, że nie można kontrolować w nich temperatury (jak i również to, że dość szybko oddają ciepło, jest to więc rozwiązanie na maksymalnie kilkadziesiąt minut).
  2. Ogrzewacze do rąk – ratunek zimą dla prawdziwych zmarzluchów. Ogrzewacze posiadają metalową płytkę, która po zgięciu zaczyna wytwarzać ciepło. Ogrzewacze są jednorazowym rozwiązaniem i powinno się ich używać tylko w naprawdę kryzysowych sytuacjach – działają zaledwie przez trzydzieści minut, co czyni je jednym z najsłabszych produktów z naszej listy.
  1. Poduszka rozgrzewająca produkt, na którym chcemy skupić największą uwagę, ponieważ wciąż jest dość mało znany, a zdecydowanie zasługuje na rozgłos. Poduszka rozgrzewająca to jeden z najlepszych wynalazków dla zmarzluchów. Przykładowo, poduszka rozgrzewająca HK115 Cosy posiada aż sześć trybów ustawiania temperatury, dlatego sprawdzi się w różnych sytuacjach. Mniejszych trybów możesz używać wtedy, gdy po prostu nieco zmarzniesz i chciałbyś się rozgrzać. Mocniejsze z pewnością idealnie sprawdzą się przy chorobie, gdy mimo kilku warstw ubrań wciąż czujesz dreszcze. Już sama możliwość regulacji temperatury sprawia, że poduszka rozgrzewająca bije na głowę swoich konkurentów, a to dopiero początek jej zalet.

Poduszka nie tylko dla zmarzlucha

Przez głowę tracimy około dziesięć procent ciepła. To część ciała, którą bardzo często odsłaniamy, ponieważ o ile z kurtki jesienią czy zimą raczej nikt nie rezygnuje, o tyle czapek wszyscy nie noszą. Warto więc mieć w domu poduszkę rozgrzewającą HK115 Cosy, ponieważ dzięki niej w klika minut będziemy w stanie przywrócić głowie odpowiednią temperaturę. Taka poduszka idealnie nadaje się też do relaksu – ciepło uspokaja i ułatwia zasypianie. Nie musisz obawiać się o to, że poduszka będzie włączona np. przez całą noc. Została ona zaprojektowana tak, by po dziewięćdziesięciu minutach wyłączać się automatycznie – dzięki temu nie będziesz zużywać niepotrzebnie prądu.

Dużym plusem poduszki rozgrzewającej  jest to, że może z niej korzystać wiele osób. Poduszka została wykonana z materiału, który bez problemu można prać w pralce. Dodatkowo materiał jest wyjątkowo miękki i przyjemny, z pewnością więc przypadnie do gustu nie tylko dorosłym, ale również dzieciom. Każda poduszka rozgrzewająca HK115 Cosy została wyposażona w podświetlane okienko, przez które można obserwować aktualną temperaturę wydzielaną przez materiał.

Poduszka rozgrzewająca – pomysł na prezent

Kupowanie książek czy kubków do kawy to bezpieczne rozwiązanie, jeśli chcesz komuś dać prezent, ale jeśli zależy ci na naprawdę spersonalizowanym podarunku, pomyśl o poduszce rozgrzewającej. Dzięki regulacji temperatury można z niej korzystać w zasadzie cały rok. Na najniższym poziomie poduszka będzie wydzielać z siebie delikatne ciepło, które wprost idealnie będzie pasować do wieczornego relaksu przy serialu. Warto pomyśleć o takim praktycznym prezencie, tym bardziej, że poduszka rozgrzewająca HK115 Cosy została wykonana z materiałów najwyższej jakości. Producent poduszki deklaruje, że materiały tekstylne zostały dokładnie przebadane pod kątem występowania szkodliwych barwników czy rakotwórczych pestycydów. To sprawia, że poduszka będzie bardzo dobrym prezentem również dla najmłodszych, którzy są szczególnie wrażliwi na wszelkie toksyny.

Do poduszki możesz też dołączyć wkład rozgrzewający do łóżka UB 64.

Autor: Pozycjoneria.pl. Artykuł powstał dzięki współpracy z przedstawicielem firmy Kredos

[Głosów:1    Średnia:5/5]