Zagęszczanie włosów – czy panowie też mogą z niego skorzystać?

0
1389

Przyjęło się uważać, że wszelkie zabiegi zorientowane na poprawę wyglądu fryzury dedykowane są przede wszystkim przedstawicielkom płci pięknej. Nie jest to jednakże prawdą, bowiem nie tylko one pragną prezentować się zjawiskowo i przyciągać zazdrosne spojrzenia przechodniów na ulicy, rodziny, czy w końcu znajomych. Panowie również zmagać się mogą z poważnymi problemami zdrowotnymi skutkującymi nadmiernym wypadaniem włosów, ich niekontrolowanym przerzedzaniem się, czy w końcu – znacznym osłabieniem ich struktury wewnętrznej na skutek powolnego obumierania mieszków włosowych.

Już teraz mogą oni jednak zamaskować wszystkie te bolączki dzięki zabiegowi zorientowanemu na wizualne zwiększenie objętości czupryny oraz dodanie jej blasku. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego spreju lub proszku aplikowanego bezpośrednio na skórę głowy. Zawiera on zaawansowane technologicznie oraz w pełni bezpieczne dla organizmu włókna, których odróżnienie od naturalnie wyhodowanych włosów jest niemalże niemożliwe, szczególnie na pierwszy rzut oka.

peruka naturalna

Panowie zapewne z ogromną radością powitają fakt, iż raz nałożona powłoka z włókien będzie im służyła przez długi okres czasu, i to niezależnie od tego jak aktywny tryb życia preferują. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, by wizualnie zagęszczonej fryzurze udać się na siłownię, basen, czy na długi spacer…nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Włókna aplikowane podczas terapii przywierają do poszczególnych pasm włosowych i mocno się ich trzymają, a więc nie występuje ryzyko, że przy wykonywaniu nadmiernie dynamicznych ruchów bądź wystawieniu ich na niekorzystne warunki zewnętrzne efekt pięknej i bujnej fryzury zniknie jak za dotknięciem magicznej różdżki. Na plus rozwiązania przemawia także cena – nie jest ona zbyt wygórowana i kształtuje się na poziomie niższym niż ma to miejsce w przypadku peruki, zarówno tych powstających z włosów syntetycznych jak i przygotowywanych z naturalnego włosa wysokiej jakości.

[Głosów:1    Średnia:5/5]