Chlorofil w płynie – jakie ma działanie?

0
2037
Chlorofil w płynie – jakie ma działanie?

Niektórzy nazywają chlorofil zieloną krwią roślin. Substancja ta ma zielony pigment i tak jak krew, łączy się z tlenem. Dzięki niemu rośliny, algi i niektóre bakterie mogą przeprowadzać proces fotosyntezy, czyli odżywiać się oraz prawidłowo rozwijać. Chlorofil znajduje się w zielonych warzywach, a przecież od dziecka słyszymy, że powinniśmy je spożywać, aby być zdrowym.

Bardzo bogate w chlorofil są natka pietruszki, szpinak, liście sałaty, brokuły. Badania naukowe wykazały, że chlorofil jest o wiele lepiej wchłaniany przez nasz organizm, jeżeli dostarczymy go w formie płynnej. Dlatego zalecane jest sporządzanie soków z zielonych części roślin (obecnie bardzo popularne w diecie koktajlowej) lub zaopatrywanie się w płynny chlorofil, który znajdziemy np. w niektórych sklepach zielarskich lub w Internecie. Dzięki chlorofilowi w płynie uzupełnimy niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu substancje odżywcze.

Chlorofil w płynie – działanie

Chlorofil ma bardzo dobry wpływ na nasz organizm. Przede wszystkim chroni nas przed działaniem wolnych rodników, a także oczyszcza nasz organizm z toksyn i z wielu trujących substancji, które nieświadomie dostarczamy naszemu organizmowi. Oprócz tego reguluje pracę układu pokarmowego, hamuje rozwój guzów i niszczy wiele kancerogennych substancji. Zielona krew roślin pomaga także w walce z takimi chorobami jak anemia i hemofilia, głównie dlatego, że jest źródłem żelaza, którego w przypadku tych dolegliwości brakuje naszemu organizmowi. Działa też przeciwzapalnie oraz przywraca naszemu ciału równowagę kwasowo-zasadową, co pozwala walczyć z coraz częściej występującym zakwaszeniem organizmu.

Jego wpływ na pracę naszych jelit jest bardzo duży, dzięki czemu pomaga w procesie odchudzania i trzymania wagi. Inną rolą chlorofilu może być przeciwdziałanie grzybicom i opryszczce, a to możemy zawdzięczać jemu antybakteryjnym właściwościom. Chlorofil będzie także odgrywał ważną rolę w przypadku osób chorych na cukrzycę, ponieważ wyrównuje poziom cukru we krwi. Jak widać pozytywów z przyjmowania chlorofilu jest mnóstwo. Warto zatem nabyć specjalny chlorofil w płynie, aby odżywić i oczyścić swój organizm.

Chlorofil w płynie – opinie

Wiele badań wykazało, że dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie nasz organizm lepiej funkcjonuje. Czasem jednak trzeba pomóc naszemu ciału. Ważne jest to zwłaszcza teraz, kiedy do naszego organizmu dostaje się wiele toksyn z pożywienia, powietrza, kosmetyków, czy środków czystości, w skład których wchodzi wiele szkodliwych detergentów. Chlorofil w  płynie pomógł już wielu użytkownikom, którzy dzięki niemu odzyskali witalność i energię. Naukowcy są zgodni, że płynny chlorofil może pomóc w przypadku terapii chemią, co dla osób walczących z chorobą nowotworową jest niezwykle ważne. Warto zapoznać się z szeroką ofertą różnych firm, które polecają swoje produkty na stronach internetowych. Może to wpłynąć pozytywnie na nasz organizm, kondycję naszej skóry oraz ogólne samopoczucie.

Dowiedz się więcej na duochlorofil.pl

DuoLife S.A. ul. Topolowa 22, Więckowice k/Krakowa, infolinia 12 333 45 67.

[Głosów:0    Średnia:0/5]