Wielki powrót ziół Ojca Klimuszki!

0
1736
Wielki powrót ziół Ojca Klimuszki!

O działaniu ziół Ojca Klimuszki słyszał już chyba każdy. Ja, kilka lat temu słyszałam od mojej mamy, która je stosowała i była bardzo zadowolona. Postanowiłam więc sprawdzić, jakie produkty Klimuszko są dostępne i gdzie? Powrót do natury, ziołolecznictwa i medycyny naturalnej nasila się z każdym dniem. Coraz więcej osób szuka produktów, które nie są skażone chemicznie, nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów. Dlatego też warto sięgnąć po sprawdzone receptury naszych przodków, takie jak zioła Ojca Klimuszki. Nowoczesna forma przygotowania preparatów ziołowych w formie tabletek, nalewek, eliksirów, herbatek, mieszanek łączonych z owocami, ziółek do zaparzania, czy kaw zbożowo – ziołowych – sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na powrót do natury i ziół. Każdy konsument, spośród tak bogatej oferty może znaleźć wygodną formę przyjęcia preparatu w postaci ziół Ojca Klimuszki dla siebie. Spośród konkurencji produkty Klimuszko wyróżnia fakt, że działanie receptur ziołowych (które działają w aż stu trzydziestu chorobach) zostało potwierdzone badaniami lekarskimi.

Zioła Ojca Klimuszki w nowej odsłonie!

Mieszanki ziół sporządzane według receptur Ojca Klimuszki wspomagają w różnych problemach i dolegliwościach, wymienimy tylko kilka z nich: wspierają prawidłową pracę wątroby, nerek, serca, trzustki, wyciszenie i prawidłowy sen, wypróżnienia, na wyszczuplenie sylwetki, trawienie, cholesterol, pamięć i koncentrację, aksamitną cerę, piękną skórę, włosy, itd. Jak można zauważyć nazwy produktów uległy zmianie, np. Zioła Ojca Klimuszki na odchudzanie forte to obecnie Zioła Ojca Klimuszki wspierające zgrabną sylwetkę. Opakowania tych produktów również zmieniły szatę graficzną zyskując klasyczne i eleganckie, w tonacji – ciemnej zieleni kartoniki. Natomiast receptury tych produktów sporządzane są dalej według przepisów zostawionych przez Ojca Klimuszko. Oprócz preparatów przyjmowanych doustnie możemy sporządzać z naparów do stosowania zewnętrznego lub maści – mazidła klasztorne, czy wcierki (w postaci gotowej lub do samodzielnego przyrządzenia) do włosów .

 Wszystkie dostępne oryginalne preparaty, w promocyjnych cenach można znaleźć w sklepie internetowym www.zdrowapolka.pl.

Czy zioła Ojca Klimuszki to dobry wybór?

Oczywiście, że tak. Na potwierdzenie tego faktu, mamy niezbite dowody. Zioła Ojca Klimuszki to doskonale rozpoznawalna marka już od wielu lat. Sprawdzona przez wiele osób, także przez nasze mamy i babcie. Farmaceutyczną jakość produktów z ziołami Klimuszko potwierdza: System  HACCP, Good Manufacturing Practice,  Zaufanie poparte Oskarem „Serce za serce”, a także Wiarygodność poparta  licencją  oo. Franciszkanów. W ofercie ziół Ojca Klimuszko można znaleźć ponad 100 produktów, które są szeroko reklamowane w ogólnopolskiej TV, w prasie ogólnopolskiej m.in Fakt TV,  Super Ekspress Magazyn TV, TeleTydzień, Życie Na Gorąco. Zapraszamy na relaks i chwilę dla siebie razem z ziołami Ojca Klimuszki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]